سیستم پله برقی بخش سوم

نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(0 آرا)

سیستم پله برقی بخش سوم

دسته دیگری از چرخ ها که آزادانه در امتداد شیارها هدایت می شوند پشت سری اول قرار دارند .

دستیگره : موتور یک پله برقی علاوه بر چرخاندن حلقه هایی زنجیره اصلی ، دستگیره ها را هم به حرکت در می آورد . دستگیره یک تسمه نقاله پلاستیکی است که حول مجموعه چرخ هایی کشیده شده است . این تسمه ها دقیقا به صورتی شکا داده می شوند که برای تداوم پایداری مسافران با سرعتی معادل سرعت پله ها حرکت کنند .

وسیله قطع برق : درست مانند وقتی که در اطراف یک آسانسور کار می کنیم ، برث اصلی واقع در موتور خانه یا فضای نصب موتور را فطع خواهیم کرد . ما هم چنین لوتو را روی قطع کننده ( ها ) انجام خواهیم داد . متور خانه یا فضای نصب موتور یک پله برقی در بالای هر واحد اختصاصی واقع است . توجه کنید : گاهی متور محرکه پله های برقی پرکار زیر واحد ها و در موتور خانه مجزایی واقع است .

تاسیسات پله برقی هم چنین به کنتاکت های مدار ایمنی واقع در صفحه حاشیه پاگرد ، در صورت تراکم کار ، مجهزند که دستگاه انسداد حاشیه پله برقی نام دارد . فشار ( مقدار آن به طراحی بستگی دارد ) اعمال شده بر صفحه حاشیه موجب باز شدن مدار ایمنی و توقف پله برقی می شود . این کلید باید به وسیله کلید سوییچ واقع در ته واحد زیر دستگیره و روی حاشیه پایه نرد راه اندازی مجدد می شود .

خواندن 653 بار

لطفاً این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

عضویت در خبرنامه

تماس با ما

  • قاسمپور 0060167933913
  • greatmemar@yahoo.com
  • فرم تماس با ما
  • آیدی یاهو: greatmemar آیدی اسکایپ: greatmemar8570